Sigortalı Nakliyat

Ev ve işyeri taşıyanlar, eşyaların hasarsız bir şekilde taşınmasını amaç edinmektedirler. Bu süreçte gerçekleşecek en ufak bir hata dahi geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabileceği için nakliye firması seçimini doğru yapmaları gerekmektedir. Özellikle İstanbul sigortalı nakliyat hizmeti veren firmaları tercih etmeleri halinde, oluşabilecek hatalar karşısında sorumluluk alan bir firma ile çalıştıklarından emin olabilmektedirler. Demir Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının hasar almaması için gerekli dikkati göstermekte, önlemleri almakta ve aynı zamanda isteyen müşterilerimize de sigortalı nakliyat seçeneğini sunmaktayız.

İstanbul Sigortalı Nakliyat Hizmetinin Gerekliliği

Taşınma süreci taşınacak olan bireyler için stres ve kaygı dolu, zorlu bir süreç olmaktadır. Dolayısı ile bu sürecin daha hızlı şekilde atlatılması, hem eşyaların hasar alma riskini azaltmaktadır hem de taşınacak olan bireylerin süreci daha huzurlu şekilde atlatmasını sağlamaktadır.

Firmamız her ne kadar uzun yılların verdiği deneyim ile beraber eşyaların sıfır hasar ile taşınacağının garantisini veriyor olsa da eşyaların çalınması, trafik kazası gibi öngörülemeyen ve elde olmayan sebeplerden dolayı eşyaların hasar alabilmesi mümkündür. Ancak bu gibi durumlarda İstanbul sigortalı nakliyat önemi ortaya çıkmaktadır. Firmamız müşterilerimizin eşyaları öngörülemeyen sebeplerden dolayı hasar aldığında mağdur olmamaları adına sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde eşyaların maddi ya da manevi değeri ne olursa olsun, aldıkları her hasar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Uygun Fiyatlı İstanbul Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Demir Nakliyat olarak uzun yıllardır nakliye sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz ve bu süreçte müşterilerimizin taşınma aşamasında alabilecekleri bütün hizmetleri uygun fiyatlı bir şekilde alabilmesini sağlamaktayız. Taşınma süreci yeterince masraflı bir süreç olduğu için müşterilerimizin bütçelerini zorlamamaları adına, aldıkları hizmete göre kar marjını düşük tutarak fiyatlandırma yapmaktayız. İstanbul sigortalı nakliyat fiyatları da müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarının sayısına ve ne kadar mesafedeki bir adrese taşındığına göre değişiklik göstermektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti ile ilgili net fiyat almak isteyen müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçtikten sonra kendilerinden talep ettiğimiz bilgileri vermeleri yeterli olmaktadır. Ardından bir fiyat hesaplaması yapmaktayız ve müşterilerimiz bildirdiğimiz fiyata onay verirlerse nakliye sürecini başlatmaktayız.

Comments (8)

 • Ayşegül kuştaş cevap

  Merhaba herkese hizmetten son derece memnun kaldık tesekkür ederiz ilginize özeninize..

  24 Kasım 2020 , 11:06
 • Elçin canbaz cevap

  Memet beye ilgi alakası icin tesekkür ederiz bizi son derece ilgiyle karsıladı. Ttitiz bi sekılde esyamızı paketledıler sonsuz güvenebılırsıniz..

  24 Kasım 2020 , 12:04
 • Ahmet cevap

  Merhaba ilgi alakalarından dolayı Mehmet bey ve arkadaslarına çok teşekkür ederiz gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz

  24 Kasım 2020 , 16:15
  • Adasu ilhan cevap

   Sayın demir nakliyat çalışan ekipman arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum..sorunsuz kiriksiz döküksuz tertemiz bir is çıkardınız.. ilginiz alakanız saygınız ve tasimaciliginizla bir numarasınız..egerki aklında soru işareti olan arkadaşlar varsa gözünüzü kapatarak güvenebilirsiniz..benim cok basim ağrıdı nakliyat şirketleriyle iyiki sizleri tanidim ellerinize emeğinize sağlık tekrar cok tesekkur ederim iyi çalışmalar dilerim…

   19 Aralık 2020 , 00:07
 • Halil cevap

  Demir nakliyat ailesine sonsuz ilgi ve alakalarindan dolayı çok teşekkür ederiz . Eşya peketleme olsun dikkatli ve güvenli taşıma konusurunda mükemmel hizmet aldık kendi evlerini taşır gibi taşıdılar Mehmet bey ve demir nakliyat ailesine teşekkürler sizi bütün çevreme tavsiye edeceğim iyi çalışmalar .

  24 Kasım 2020 , 17:41
 • Serhat cevap

  Arkadaşlar ellerinize saglik tskler. Gayet memnun kaldım

  25 Kasım 2020 , 21:20
 • Melek cevap

  Merhaba Yaptığınız Taşımadann Çok Memnun olddum Elinizden Geleni Fazlasiyla Yaptiniz hersey istedigim Gibi oldu Şüpheesiz tertemizz 🙏

  28 Kasım 2020 , 23:23
 • yıldız cevap

  sizdende çalısanlarınizdanda çok memnun kaldım evim tertemiz bir sekilde taşındı paketlemelere özelikle dikkat ettim herşeyi çok özenle yapmısınız Allah razı olsun🌹👌

  21 Aralık 2020 , 01:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir