Ofis Taşımacılığı

Ev nakliyatı kadar özen ve dikkat gerektiren bir diğer nakliye hizmeti de İstanbul ofis taşımacılığı olmaktadır. Ofis eşyaları çoğunlukla kaybolmaması gereken evraklardan ve elektronik eşyalardan oluştuğu için bu eşyaların alabileceği en ufak bir hasar iş anlamında maddi hasara neden olabilmektedir. Demir Nakliyat olarak geniş araç filomuz, tecrübeli çalışanlarımız ile ofis eşyalarının sayısı ya da niteliği fark etmeksizin güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşmasına yardımcı olmaktayız.

İstanbul İşyeri Taşımacılığında Önemli Noktalar

Ofislerinin mevcut konumunu değiştirmek isteyenler için süreç ev taşımacılığına göre daha farklı ve zor olabilmektedir. Ofis eşyaları oldukça değerli eşyalar olduğu için eşyaların paketlenmesi, hazırlanması ve yeni adresine taşınması ekstra dikkat gerektirmektedir. İstanbul ofis taşımacılığında dikkat edilecek noktalar oldukça fazla sayıdadır ve hem pratik hem kolay taşıma hizmeti veren firmamız doğru nakliye teknikleri ile eşyaları hasarsız bir şekilde yeni adresine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hem şehir içi hem de şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Kırılma tehlikesi olan eşyaları bunu gözeterek paketlemekteyiz. Öngörülemeyen hasarlara karşı da tedbir almak isteyen müşterilerimize yardımcı olmakta ve sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu sayede eğer eşyaları herhangi bir nedenden dolayı bizim sorumluluğumuzda olduğu süre içerisinde hasar alırsa, hasarı firmamız karşılamakta ve müşterilerini mağdur etmemektedir.

İstanbul Ofis Taşımacılığında Deneyimin Adresi

Demir Nakliyat olarak uzun yıllardır nakliye sektöründe deneyimli bir kadro ile profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Ofis eşyalarının herhangi bir şekilde hasar görmemesini ve önemli evrakların nakliye esnasında kaybolmamasını sağlamaktayız. Bu süreçte müşterilerimizin ofislerinin çalışma saatlerine göre belirledikleri saat ve günlerde nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz. Saat ve gün kısıtlaması olmadan müşterilerimizin talep ettikleri her an nakliye hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışımız olduğu için hizmet seçeneklerimiz de müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolaylaştıracak şekilde genişletilmektedir. Örnek vermek gerekir ise; yüksek katlı ofislerde bulunan müşterilerimizin taşınmalarını daha kolay hale getirebilmek için İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman, uzun süredir nakliye sektöründe hizmet vermekte olan, güler yüzlü, hizmet politikamızın bilincinde olan çalışanlar ile taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Kurumsal müşterilerimizin isteklerine göre nakliye sürecini şekillendirmekteyiz.

Comments (9)

 • Yücesoy yüce cevap

  15 ocak 2020 de taşıdıkları ofisimi çok güzel ve temiz bir şekilde taşıdılar. Temiz işçilik ve müşteri memnuniyeti var. Hiç bir problem yaşamadan ofisimi taşıdınız teşekkürler

  20 Kasım 2020 , 11:14
 • Ebru bozan cevap

  Gectigimiz ay demir nakiliye firmasına evimizi taşittirdik cok memnun kaldık. Her esyamızla titizlikle ilgilenıp paketlediler. Kırmadan teslim edildi. İşinde profesyonel bir ekibi var. Herkes güvenle nakliye işmeleriniz yapabılır burdan tekrardan kendılerine teşekkür edıyorum.

  23 Kasım 2020 , 17:09
  • Sinan Aslanyurek cevap

   Guzel, hizli ve ozenli hizmet… Sagolsun arkadaslar toplam 4 saat gibi kısa bir surede ofisimizi tasima işlemini gerçekleştirdiler. Kesinlikle tavsiye ediyorum…. Ellerinize saglik…

   9 Mart 2022 , 16:35
 • Meltem cevap

  İşyerimi taşıdılar tek tek ,herseyim sağlam ,hiçbirşeyim kayıp değil elinize sağlık çocuklar

  24 Kasım 2020 , 16:42
 • Emrah cevap

  Istanbul içinde bu kadar hızlı ve temiz iş çıkardığınız için çok teşekkürler

  25 Kasım 2020 , 21:22
 • Mert cevap

  Gerek titizlikleri gerekse saygılı yaklaşımları ile taktirlerimizi kazandılar.

  29 Kasım 2020 , 05:21
 • Ozlem cevap

  Guvenli ve kaliteli hizmet guleryuzunuz ve titizliginiz icinde ayrica tesekkurler.

  12 Aralık 2020 , 13:07
 • Gökhan cevap

  En güvenilir yer sizsizniz tebrik ederim sizi hic bir eşyam kırılmadı tebrik ederim 🤗🤗🤗

  25 Mart 2021 , 01:41
 • Zümree cevap

  Merhaba Demir Nakliyat Ve Firma Adına Gerek Elemanlar Olsun Cok Güler Yüzlü insanlarsınız Yaptiniz Calışmada Çok Temiz ve Hasastı Çok Teşeekur ediyorum🙏

  25 Mart 2021 , 14:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir