Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliye firmalarının çok gerekli gördüğü bir hizmet olmasa da esasında taşınma sürecinde olan kişiler için oldukça önemli olan hizmetlerden biri İstanbul parça eşya taşıma olmaktadır. Demir Nakliyat olarak hizmet politikamız gereği taşınma sürecinde müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her hizmeti vermekteyiz. Firmamız Ankara’da hizmet vermekte olup hem şehir içi hem de şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin her köşesine eşya taşıyabilecek araçlar geniş araç filomuzda bulunmaktadır. Maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyaları öngörülemeyen olumsuzluklardan korumak için sigortalı nakliyat hizmetimiz de vardır.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nedir?

Evin ya da ofisin bütün eşyalarının değil de sadece birkaç parça eşyasının taşınmak istenmesi durumunda; nakliye firmalarından parça eşya taşıma hizmeti talep edilmelidir. Parça eşya taşıma hizmeti, diğer nakliye hizmetlerine göre daha az karlıdır. Bu sebeple nakliye firmalarının birçoğu parça eşya taşıma hizmeti vermemekte ya da verse bile yüksek fiyatlar ile vermektedir. Ancak firmamız parça eşya taşıma hizmetini de diğer nakliye hizmetlerinde olduğu gibi özenli bir şekilde vermektedir. Uygun fiyat politikasını parça eşya taşımacılığında da benimsemiş bir firma olarak müşterilerimizin taşınacak olan eşya sayılarına göre nakliye ücretlerini belirlemekteyiz.

Eşya sayısı az olsa da eşyaların hasarsız taşınması için gerekli şartlar sağlanamayabilmekte ya da eşyaları taşımak için gerekli fiziksel güç bulunamayabilmektedir. Bu sebeple az sayıda eşya taşınacak olsa da profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Firmamız İstanbul hızlı şekilde taşınma işlemlerini sağlamak amacı ile müşterilerine gerekli kolaylığı sunmaktadır.

Yüksek Kalitede İstanbul Parça Eşya Taşıma Hizmeti

İstanbul parça eşya taşımada kalite açısından hizmette ödün vermeyen bir firma olarak nakliye hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının hasar görmemesi için eşyaları binalardan gerekli önlemleri alarak çıkartmakta ve nakliye aracına da buna göre yerleştirmekteyiz. Demir Nakliyat olarak geniş ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile eşyaların sayısı fark etmeksizin demontaj, paketleme ve montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ekonomik ücretler ile yüksek kaliteli taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun şekilde nakliye sürecimizi planlamakta ve ardından planlamalarımızı müşterilerimizin onayına sunmaktayız.

Comments (3)

 • Melek meriç cevap

  Her bir eşyamızı özenle tasıdılar. Allah razi olsun onlardan iyiki varlar iyiki tanışmısız. Cevremde herkese tavsiye ettim.

  23 Kasım 2020 , 19:44
 • Osman cevap

  Bu işi hakkıyla yapıyorlar profesyoneller 👍
  Bravo 👏👏

  25 Kasım 2020 , 21:10
 • Murat Gölge cevap

  Ellerine,emeklerine sağlık,işlerini iyi yapıyorlar.

  3 Aralık 2020 , 20:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir