Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul içerisinde nakliyat hizmeti veren firmamız, İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetini de aynı özen ve hız ile vermektedir. Türkiye’nin her yerine eşyaların nakliyesini sağlayabilmekteyiz ve maksimum 3 gün içerisinde eşyaları yeni şehrine ulaştırmaktayız. Demir Nakliyat olarak eşyaların zarar görmeden yeni adreslerine ulaşabilmeleri için paketlemelerini en doğru teknikler ve ambalajlar ile yapmakta, aynı zamanda nakliye aracı içerisinde de düşüp çarpmayacakları şekilde eşyaları konumlandırmaktayız.

İstanbul Şehir Dışı Nakliyat Hizmeti

Taşınma şartları her ne olursa olsun nakliye aşaması oldukça dikkat gerektiren bir aşamadır. Ancak uzak mesafe İstanbul nakliyat için dikkat edilmesi gereken daha fazla nokta bulunmaktadır. Bunun nedeni ise eşyaların araç içerisinde uzun süre kalması ve bunun da esasında hasar riskini arttırmasıdır. Eşyaların araç içerisinde yerleştirilme şekli, nakliye aracının sürüşü gibi pek çok faktör göz önünde bulundurulmalıdır.

Uzun senelerdir şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız; eşya sayısına göre araçların büyüklüğünü ayarlamakta ve eşyaları araca hasar görmeyecek şekilde yerleştirmektedir. Geniş araç filomuzda bulunan araçların bakımları düzenli aralıklar ile yapılmaktadır. Ayrıca şehirler arası nakliye hizmetinde yolculuk esnasında araçta herhangi bir problemin ortaya çıkmasını engellemek amacı ile düzenli olarak filomuzdaki araçlar yenilenmektedir. Nakliye hizmetleri sırasında kullanılan araçlarımızın her biri düzenli olarak temizlenmektedir.

Tecrübeli Kadro İle Geniş Hizmet Seçenekleri

Demir Nakliyat olarak deneyimli bir ekip ile beraber nakliye hizmeti vermekteyiz. Uzman kadro ile İstanbul nakliyat hizmetimiz sayesinde, eşyaların hasar almaması için nasıl paketlenmesi ve yerleştirilmesi gerektiği gibi noktalarda gerekli özeni gösterebilmekteyiz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için nakliye hizmeti verdiğimizden dolayı, ev nakliyesinin yanı sıra ofis taşımacılığı da gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü nakliye hizmetimiz sayesinde hem nakliye hizmetinin maliyetini azaltmakta hem de eşyaların binadan daha kısa süre içerisinde çıkartılmasını sağlamaktayız. Eşyalarının taşınacağı yeni adresi henüz hazırlayamamış olan müşterilerimizi de düşünmekte ve onlara da eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Ayrıca taşınma sürecinin en yorucu aşamalarından biri de ev içerisinde oluşan hareketlilik olduğu için bu aşamada eşya paketleme işlemini de talep etmeleri durumunda firmamız üstlenebilmektedir.

Comments (4)

 • Cigdem batur cevap

  İstanbuldan Mersine evimizi taşıdık iyi bi nakliyeci arıyoduk bi arkadasımızın tavsiyesi ile Demir Nakliye firmasına ulaştik. Bizimle cok güzel ilgilendiler sorun cıkmadan memleketimize evimizi tasıdılar. Güven samimiyet ve işinde başarılı olan bu firmaya gözü kapalı evlerını taşitsinlar.

  23 Kasım 2020 , 17:13
 • Gazi cevap

  Bizimde evimiz taşınırken tesadüfen demir nakliyat denk geldi ama buraya yorum yazmama sebep olacak kadar işlerini doğru temiz titiz yapıyorlar emeğinize sağlık

  25 Kasım 2020 , 21:17
 • Murat cevap

  Harikasınız çok titizlikle taşıdınız evimi tebrik ederim sizi 🙏🙏🙏

  25 Mart 2021 , 01:39
 • Şeyma cevap

  Merhaba ofisimii izmirden istanbula Taşımak icin Cok hasas bir Firma arıyodum Ve Çok Tedirgindim Eşyalarıma Zaarqr Olucak diye Ama Demir Nakliyatla Çalışmamız Oldu Çok da hasas Ve Kibar bir Kaliteli Çalışma Oldu Herşey icin teseekur ediyorum COK BAŞARILISINIZ🙏

  25 Mart 2021 , 14:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir