Eşya Depolama

Eşyalarının bir süre bir yerde muhafaza edilmesine ihtiyaç duyanlara İstanbul eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Demir Nakliyat olarak İstanbul’da bulunan depolarımızda müşterilerimizin eşyalarını güvenli ve ekonomik bir şekilde saklamaktayız. Uzun yıllardır sektörde var olan bir firma olarak müşterilerimize eşyalarının depolarımızda hasar görmeyeceğinin garantisini vermekteyiz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmetini Nasıl Vermekteyiz?

Mevcut adreslerinden taşınması gereken ancak eşyalarını taşıyacak yeni adresi henüz bulamayanlar, eşyalar için acil bir yer bulmak istemektedirler. Bu süreçte acele etmeleri durumunda daha sonradan tekrar taşınmak zorunda kalabilecekleri, memnun olmayacakları bir yer bulabilmektedirler. Ancak eşyalarını güvenli bir depoda tutmaları halinde, taşınacakları doğru adresi daha kolay şekilde seçebilmektedirler. Tam da bu noktada firmamız eşya depolama hizmeti vermektedir ve müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda muhafaza etmek istediklerini bize bildirmeleri yeterli olmaktadır.

7/24 güvenlik kameraları ile korunan eşya depolarımızda kişiye özel kilitli kutularda müşterilerimizin eşyaları muhafaza edilmektedir. Depolarımız geniş olduğu için eşyalar birbirlerine herhangi bir şekilde hasar vermeyecek halde konumlandırılmaktadır. Ayrıca eşyaların çalınması ya da bir başka müşterimizin eşyaları ile karışması gibi bir durum da yaşanmamaktadır. Havalandırma sistemi bulunan depolarımızda eşyalar hem veya rutubet kaynaklı olarak hasar görmemektedir. Depolarımızın temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Müşterilerimiz istedikleri kadar süre eşyalarını depolarımızda muhafaza edebilmektedirler. Eşyalar için yeni bir yer bulduktan sonra, yeni adreslerine eşyalarının taşınmasını istedikleri zaman dilimini bize bildirmeleri yeterli olmaktadır.

Uygun Fiyatlar İle İstanbul Eşya Depolama

Demir Nakliyat olarak verdiğimiz her hizmette uygun bir fiyat politikası izlemeyi hedeflemekteyiz. Taşınma ihtiyacı duyan herkesin firmamızdan hizmet alabiliyor olmasını istemekte ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Dolayısı ile İstanbul eşya depolama fiyatları da firmamız için kar marjı düşük tutulmuş, uygun fiyatlar olmaktadır. Depolanacak olan eşya sayısına ve eşyaların depolarımızda ne kadar gün kalacağına göre depolama ücretleri değişiklik göstermektedir. Ayrıca bu süreçte eşyaların paketlenmesi ve yeni adreslerine nakliye edilmesi gibi hizmetler talep edildiğinde de fiyata bu hizmetler de eklenmektedir. Müşterilerimizin eşyalarının depolarımızda olduğu süreç içerisinde herhangi bir şekilde endişe duymamaları adına uygun fiyatlar ile eşyalarını sigortalatma imkanı da tanımaktayız.

Comments (3)

 • Deniz güzel cevap

  Evimiz kentsel dönüşüme girdi bende o dönem yurtdısında işlerim vardi uzunca bir süre orda kaldım evdeki esyalarımı depoya koymam gerekti sağolsunlar titizlikle gözüm arkada kalmadan esyalarım depolarında ben dönene kadar durdu. Tesekkürler

  24 Kasım 2020 , 11:10
 • Emre cevap

  Bravo arkadaşlar tertemiz iş çıkardınız mehmet bey eve ekibine çok teşekkür ediyorum

  25 Kasım 2020 , 21:26
 • Berivan cevap

  Merhabaa Geçen hafta Evimii Taşımak icinn Iyi Ve Kaliteli titizz bir Firma ariyodum Ve sonunda Demir nakliyatla anlaşıp Evimi Güzel Bi Şekilde ambalajlandi Özenle paketlendi istanbuldan izmire taşıdınız icin Teşeekur ediyorum Kesinlikle Tavsiye ediyorum🙏

  28 Kasım 2020 , 23:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir