Blog

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır Kadıköy evden eve nakliyat konusunda hizmet veren bir firma olarak müşterilerimize profesyonel, hızlı ve ekonomik bir nakliye deneyimi sunmaktayız. Demir Nakliyat olarak İstanbul’da hizmet vermekte ve her ilçeye, köye eşyaların nakliyesini sağlayabilecek bir ulaşım ağına sahibiz. Müşterilerimizin eşyalarının hasar almadan yeni adreslerine taşınabilmesi için hizmet kalitemizi her geçen gün daha da iyileştirmeye çalışmaktayız.

Kadıköy Nakliyat Firması Seçiminin Önemi

Taşınma süreci oldukça fazla dikkat, özen ve kriz yönetiminin iyi yapılabilmesini gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte deneyimsiz bir firma ile çalışılması halinde, maddi ya da manevi değeri olan eşyalar hasar alabilmektedir. Ayrıca profesyonel yaklaşım içerisinde olmayan firmalar, hatalarını üstlenmedikleri için taşınacak olan kişiler mağdur olabilmektedirler. Kadıköy Nakliyede firmanın önemi bu noktada devreye girmektedir ve firmamız eşyaların problemsiz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılabilmesi için gerekli bütün tedbirleri almaktadır.

Nakliye sürecinin problemsiz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan firmamız; bu süreçte eşyaların hasar almasını, nakliye ekibinde ya da müşterilerimizde herhangi bir sağlık probleminin oluşmasını önlemektedir. Taşınmanın sadece eşyaların bir adresten başka bir adrese nakliyesi olmadığının bilincinde olan firmamız aynı zamanda taşınma sürecinin her aşamasında müşterilerimize destek olmaktadır.

Kadıköy Ev Taşımacılığında Verilen Hizmetler

Demir Nakliyat olarak müşterilerimizin eşya sayılarına, eşyalarının taşınacağı yeni adresin uzaklığına ve binalarının yüksekliğine ya da konumuna bakmadan her müşterimize ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bütün evin eşyalarını taşıyabileceğimiz gibi parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız. Kadıköy evden eve nakliyede sunulan hizmetler kapsamında taşınacak olan eşyaların demontajının yapılması, paketlenmesi ve yeni adrese taşındıktan sonra montajının yapılması gibi hizmetler de vermekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizin eğer yeni adreslerini hazırlamak için zamana ihtiyaçları varsa, istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Ayrıca her ne kadar müşterilerimizin eşyalarının hasar almaması için gerekli önlemleri alıyor olsak da firmamızın elinde olmayan sebeplerden dolayı eşyaları hasar aldığında gerekli hasarın firmamız tarafından karşılanması için kendilerine sigortalı nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Gün ya da saat kısıtlaması olmadan firmamız ile iletişime geçmeleri ve istedikleri hizmetleri belirtmeleri yeterli olmaktadır. Firma olarak müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım benimsemekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (6)

 • Kübra cevap

  Daha önce çok ev tasidigm için işleyişi biliyordum bu firma gerçekten bu başka çalışıyordu HERKESE tavsiye ederim🙏

  19 Kasım 2020 , 17:56
 • Gaye solmaz cevap

  İşimiz gereği cok ev taşıyoruz daha önce deneyimlerimiz cok kötü sonuclandi. Esyalar cizik vitrin camlari bazı mutfak esyaları kırık teslim edildi. Inanın cok sıkıcı bi sürec yasadık. Bi arkadasımın önerisiyle Demir naklıyatla irtibata gectik cok sıcak ilgili karsıladılar bizi. Tereddütlerimizin boşuna oldugunu gördük bütün esyalar cok güzel paketlenip korunarak ulastı evimize. Cok tesekkürler

  23 Kasım 2020 , 19:38
 • Esra cevap

  Evimi taşıttım ve memnun kaldım… Teşekkürler.🙏🏻

  24 Kasım 2020 , 20:41
 • Hayrettin cevap

  Ilk defa evden eve nakliyat kullandık ve çok şükür hiç bir problem yaşamadık teşekkürler ellerinize saglik

  25 Kasım 2020 , 21:15
 • Dilan cevap

  Merhaba Evimi Taşıdığınız için Cok Titiz Ve Kibar hasasiyete dikkat ettiniz için Teşşekür ederim Herşey cok iyiydi🙏

  25 Mart 2021 , 17:32
 • Adem cevap

  Merhaba.. profesyonel ekip.super.guvenilir
  Kolaylıkla içiniz huzur dolu tercih edebilirsiniz..Evden eve nakliyat olarak tercih ettim.cok kibar.samimi bir ekip

  19 Kasım 2021 , 23:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir