Eşya Paketleme

Eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşınabilmesi için en az nakliye süreci kadar dikkat edilmesi gereken bir diğer aşama da eşya paketleme aşamasıdır. Yanlış ambalaj malzemeleri ile yanlış teknikler kullanarak eşyalar paketlendiğinde, paketler açılabilmekte ve eşyalar hasar alabilmektedir. Demir Nakliyat olarak uzman kadromuz ve pratik yöntemlerimiz ile müşterilerimize eşya paketleme hizmetini uzun yıllardır vermekteyiz. Kendilerinin hem işlerini kolaylaştırmakta hem de eşyalarının sıfır hasar ile yeni adreslerine ulaşabilmesi için gerekli önlemleri almaktayız.

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti

Taşınma sürecinde ev içerisinde oluşan hareketliliklerin en zor dönemlerinden biri de eşya paketleme sürecidir. Bu süreçte günlük hayatın yorgunluğundan vakit bulup da eşya paketlemede zorlanan ya da hangi eşyaların hangi eşyalar ile aynı koliye konması gerektiğini bilmeyen müşterilerimiz olmaktadır. İşte bu noktada profesyonel eşya paketleme hizmeti alınması gerekmektedir. Firmamızdan eşya paketleme hizmeti talep edilmesi durumunda; paketleme malzemeleri ve gerekli ekipmanlar ekiplerimiz tarafından temin edilmektedir. Müşterilerimizin de paketleme malzemelerine bütçe ve zaman ayırmalarına gerek olmamaktadır.

Bazı eşyalar demonte edilmeden paketlenememektedir. Bu noktada eşyaların demonte edilmesi ve her parçasının paketlenmesini de firmamız üstlenmektedir. Beyaz eşyadan elektronik eşyalara ve mutfak gereçlerine kadar pek çok paketlenmesi özen gerektiren eşyayı firmamız paketleyebilmektedir. Eşyalar yeni adreslerine ulaştıktan sonra eşyaların montajını da nakliye ekiplerimiz üstlenmektedir. Nakliye esnasında paketlerde herhangi bir yırtılma veya açılma olmamaktadır. Bunun nedeni ise hem birinci kalite paketleme malzemelerini kullanmamız hem de profesyonel ekiplerimizin hangi kategorideki eşyaları hangi teknikler ile paketlemeleri gerektiğini bilmeleridir.

Uygun Ücretler İle Eşya Paketleme Hizmeti

Demir Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolaylaştırabilecek hizmetleri lüks ya da ekonomik yük olarak görmelerini istememekteyiz. Bu sebeple nakliye sürecinde verdiğimiz her hizmetin fiyatlarını düşük tutmaktayız. Eşya paketleme fiyatları da hizmetin müşterilerimizin eşyalarının yanlış bir paketlemeden dolayı hasar almasını engellediğine bakıldığında oldukça uygundur. Nakliye sürecinde eşyaların hasar almalarının en büyük nedenlerinden biri, yanlış paketlenmeleridir. Bu sebeple müşterilerimiz uygun ücretler ile hizmet veren ve uzun yıllardır sektörde olan firmamıza eşyalarını emanet etmelidirler.

Comments (4)

 • Arzuerdğn cevap

  Güvenilir özenli ve temiz çalışma çok memnun kaldım teşekkür ederim 🤗

  18 Kasım 2020 , 17:22
  • Demir Nakliyat cevap

   🙏🙏🙏

   23 Mart 2024 , 20:06
 • Nazlı cevap

  En çok memnun kaldigim olay ambalaj ile tertemiz paketlemenize bayıldım çünkü yeni olan eşyalarımda en ufak çizik deforme olmaması bana buraya memnuniyet yorumu yazmama sebep oldu çok çok tşkler🙏🙏

  25 Kasım 2020 , 21:24
 • ayşe cevap

  sizden çok memnun kaldım allah razı olsun alel acele taşınmak zorunda kaldım ve cok pratik bi sekilde taşındım çok saolun #demirnakliyat🙏

  21 Aralık 2020 , 01:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir