Blog

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat konusunda müşterilerimizin mağdur olmadan en hızlı ve en ekonomik şekilde taşınabilmelerine olanak sağlamaktayız. Demir Nakliyat olarak nakliye sektöründeki gelişmeleri takip etmekte ve bu gelişmeler doğrultusunda müşterilerimizin eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adreslerine taşınabilmesi için her daim yeni çözüm önerileri sunmaktayız. Hizmet kalitemizi günden güne iyileştirmeye çalıştırdığımız süreç içerisinde, ilk günden beri müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilemekteyiz.

Güvenli Kartal Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren bir firma olarak sektörün önde gelen firmaları arasında yer edinmiş bulunmaktayız. Bu süreçte ev nakliyesi konusunda gerekli tecrübeyi edinmiş ve müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri hizmetleri tespit etmiş bir firma olmaktayız. Dolayısı ile hem fiziksel hem de mental olarak zorlanılan nakliye sürecini müşterilerimiz için oldukça kolay hale getirmeye çalışmaktayız.

İstanbul’da hizmet veren firmamız şehir içi ve Kartal şehir dışı nakliyat hizmeti vermektedir. Şehir dışı nakliyat hizmetlerinde eşyalar araçta daha uzun süre kaldığı için eşyaların hasar alma riski daha fazla olsa da firma olarak bu riski sıfırlayacak önlemler almaktayız. Müşterilerimizin belirttiği gün ve saat aralıklarında nakliye sürecini tamamlamakta ve müşterilerimizin zaman kaybı yaşamalarının önüne geçmekteyiz. Deneyimli bir ekip ile çalıştığımız için eşyalarının hasar almadan nakliyesini tamamlayabilmekteyiz. Uzun yıllardır problemsiz bir şekilde hizmet verdiğimiz birçok müşterimiz ise sektördeki en büyük referansımız olmaktadır.

Kartal Ev Taşımacılığında Sunulan Hizmetler

Demir Nakliyat olarak müşterilerimize saat ve gün sınırlaması olmadan 7/24 hizmet vermekteyiz. Taşınma sürecinin daha kolay olabilmesi için müşterilerimize eşya paketleme, eşyaların demontesi ve montajı gibi aşamalarda da yardımcı olabilmekteyiz. Aynı zamanda eşyaların binadan daha hızlı ve güvenli şekilde çıkartılabilmesi için de Kartal asansörlü nakliyat hizmetini sunmaktayız. Geniş araç filomuz ile müşterilerimizin eşyalarının büyüklüğü ve sayısı ne kadar olursa olsun uygun büyüklükteki araç ile eşyaların hasar almadan yeni adresine nakliye edilmesini sağlayabilmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre almaları gereken hizmetleri belirlemekte ve uygun fiyatlar ile bu hizmetleri onlara sunmaktayız. Nakliye sürecimizin her aşamasında müşterilerimizi bilgilendirmekte ancak hiçbir aşamada onlara sorumluluk yüklememekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Faruk cebeci cevap

  Memet bey profesyonel ekibiyle şirketimizi anadolu yakasından avrupaya taşidi. Eşyalarımızda bi cizik dahı olmadan güvenli bir sekılde teslim ettiler. Basarıları daim olsun. demir nakliyatın

  23 Kasım 2020 , 19:34
 • Delil Ektiren cevap

  DEMIR NAKLİYAT ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Eşyalarımı özenle paketleyip hiç bı sıktıntı olmadan taşıdılar. Tavsiye ederim.

  24 Kasım 2020 , 21:02
 • Tolga can cevap

  Istanbul gibi yerde evden eve nakliyatın bu kadar hizli temiz ve güzel olduğunu ilk defa siz de gördüm elinize emeğinize sağlık hayırlı işler

  25 Kasım 2020 , 21:08
 • Umahan toprak cevap

  Demir nakliyata teşekkürler.. hiçbir sıkıntı yaşamadan hızlıca haloldu taşınma işim.. saolun

  6 Aralık 2020 , 22:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir