Hakkımızda

Demir Nakliyat olarak İstanbul’da hizmet vermekte ve taşınmak isteyen kişilerin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaktayız. İstanbul evden eve nakliyat ile sektöre adım atmış ve bu alanda öne çıkmış olan bir firma olarak günümüzde kurumsal müşterilerimize de güvenli nakliye hizmeti vermekte ve ofis taşımacılığı ile de ismimizi sektörde duyurmaktayız. Deneyimli kadromuz, geniş araç filomuz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile Türkiye’nin her köşesine eşya taşımaktayız.

Nakliye Sektöründe Güvenin Adresi

Taşınacak olan bireyler daha önceden yaşadıkları kötü tecrübeler sebebi ile nakliye sektöründe hizmet veren firmalara karşı oldukça güvensizlerdir. Eşyalarına hor davranılacağını ve eşyalarının zarar göreceğini düşünmektedirler. Ancak uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet vermekte olan firmamız hem şehir içi hem de İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetinde eşyalara aynı özeni göstermekte ve eşyaların hasar almasını engellemektedir.

Firmamız seneler içerisinde hizmet yelpazesini geliştirmeye çalışırken her daim müşterilerimizden gelen geri dönüşleri dikkate almıştır. Ayrıca proaktif bir yaklaşım içerisinde olduğu için nakliye aşamalarında meydana gelebilecek problemleri önceden düşünerek çözüm üretmektedir. Bu sebeple müşterilerimize hasarsız bir nakliye hizmeti sunabilmekte ve onların güvenini kazanabilmekteyiz. Nakliye sürecini planladıktan sonra programımızı müşterilerimize bildirmekte ve onlardan onay aldıktan sonra eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması için süreci başlatmaktayız. Bu süreçte müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamakta ve onları mağdur edebilecek herhangi bir durum yaşanması halinde, bu durumun telafisini üstlenmekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Kaliteli İstanbul Taşımacılık Hizmeti

Demir Nakliyat olarak uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti sunarken hizmet kalitemizi de her geçen gün daha fazla geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Her müşterimize eşit şartlarda hizmet sunmakta ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda nakliye süreçlerini ayarlamaktayız.

İstanbul asansörlü nakliyat gibi müşterilerimizin taşınma süreçlerini hızlandıran hizmetler aynı zamanda nakliye maliyetlerini de düşürdüğü için müşterilerimizin daha uygun fiyatlar ile hizmet alabilmelerini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile ilerlediğimiz için süreç içerisinde müşterilerimize ne kadar uygun fiyat sunarsak sunalım hiçbir şekilde kendilerine sorumluluk yüklememekteyiz. Bizden talep ettikleri hizmetleri bütünü ile üstlenmekte ve onlara sadece yeni adreslerine taşınmış olan eşyalarını yerleştirmeyi bırakmaktayız.